משבר בשוק הנדל"ן? ההשקעות בהאטה? זה הזמן שלכם לחשוב הפוך על הפוך ולנצל את ההזדמנויות הרבות שמזמן שוק הנדל"ן דווקא בתקופה הנוכחית  • כך תדעו לזהות אותן

בתקופות מלחמה וחוסר ודאות כלכלית, רבים נוטים להקפיא השקעות ולאמץ גישה שמרנית. אולם מתברר כי דווקא בתקופות אלו מסתתרות הזדמנויות מצוינות בשוק הנדל"ן.
מומחים בשוק הנדל"ן מסבירים כי משקיע חכם, אשר עיניו בראשו, ידע לנצל את ההקפאה בשיווק נכסים ואת ירידת המחירים שבאה בעקבות המלחמה ולמנף עוד יותר את פוטנציאל הרווח הגלום בעסקת הנדל"ן. יתרה מכך, אחרי סיומה של תקופת המשבר, צפויה התעוררות גדולה והתאוששות בשוק הנדל"ן וערכם של נכסים שנרכשו בתקופה זו, עשויים לעלות באופן משמעותי.

אם תקופת הקורונה לימדה אותנו משהו, זה שהבהלה סופה להתפוגג ורק מי שפעל וניצל את ההזדמנות בזמן שהיה נדמה כי השוק חטף מכה קשה, יצא כשידו על העליונה בסופו של המשבר.

יש להוסיף כי בתקופה הנוכחית, בנקים ומוסדות פיננסיים מציעים תנאי מימון אטרקטיביים על מנת לעודד פעילות בשוק.

אחת מעסקאות הנדל"ן הלוהטות והמשתלמות בשנים האחרונות, הינה רכישת קרקע בפרויקט שעתיד לשנות את פני פתח תקווה – אינפיניטי על הפארק. הקרקע, אשר גם בימי שגרה מהווה הזמנות יוצאת דופן עבור משקיעים חכמים, צפויה להניב רווחים עצומים, במסלול בטוח ויציב עד להליך ההפשרה והכפלת השווי שלה פי כמה וכמה מערכה הנוכחי.

הפרויקט המיוחד יכלול בין היתר פארק עירוני, בו צפוי גם שטח לנופש וטיולים, בריכות מים טבעיים, שילוב נחל ירקון ונחל שילה שיעברו בתוכו ומתחמי לינה לתיירים. כמו כן יוקמו גן לאומי ומגרשי ספורט ועל כ-640 דונם ייבנה אזור תעסוקה בעל תצפית מדהימה על הנוף הירוק שמסביב.

היקף ההשקעה בפרויקט הדגל של פתח תקווה, מוערך במאות מיליוני שקלים והוא נמצא במוקד האינטרס לקידום מבחינתה של העירייה, אשר החליטה לממן את ההשקעה בפארק באמצעות הכנסות מהיטלי ההשבחה שיתקבלו ממנו בעתיד.

הקרקע עליה עתיד להיבנות פרויקט 'אינפיניטי על הפארק' עברה כבר את "מדורי הגיהנום" המקובלים במיזמים כעין אלו. המיזם קיבל את אישור תוכנית המתאר בוועדה המקומית והמחוזית, ואילו תוכנית מפורטת אושרה בוועדה המקומית והומלצה להפקדה בוועדה המחוזית. הקרקעות המוצעות לשיווק כיום, הן רק אלה שעברו את האישורים הנדרשים והן נמצאות שלב אחד לפני האישור הסופי. מאחר והתוכניות הסטטוטוריות מתקדמות ונמצאות שלב אחד לפני אישור, ניתן לקבוע כי מדובר בעסקה אמיתית, בטוחה ופשוטה.

לחברת lighter life גב חזק במיוחד בענף הנדל"ן, בדמות חברת היזמות הוותיקה 'קונטמפו', האחראית על מיזמי יוקרה באזורים המבוקשים והאסטרטגיים בישראל ובונה בימים אלו אלפי יחידות דיור במרכזי הערים המובילות בגוש דן.

אז זה הזמן שלכם להתעורר ולנצל את ההזדמנות העסקית הנדירה, למרות המצב ובגלל המצב.

לפגישת ייעוץ חינם >>

משקיעים בטוח
מאחורי הפרויקט המדובר, עומדת חברת lighter life להשקעות בנדל”ן, מבית חברת היזמות הוותיקה ‘קונטמפו’, האחראית על מיזמי יוקרה באזורים המבוקשים בישראל. מרבית הפרויקטים נעשו במימון הגופים המוסדיים הגדולים בישראל, ביניהם: בנק הפועלים, הראל ועוד.
החברה סיימה עד היום 13 פרויקטים בהצלחה רבה ובמקביל בונה כ-4000 יחידות דיור במיקומים המבוקשים והאסטרטגיים ביותר במרכזי הערים המובילות בגוש דן, ביניהם: תל אביב, רמת השרון, רמת גן, גבעתיים ועוד.

החברה שמה דגש על יושרה, אמינות ומקצועיות ונוטלת חלק משמעותי בכל השקעה שמציעה ללקוחותיה. רק אחר בדיקה מדוקדקת של הקרקע וזיהוי פוטנציאל עסקי אמיתי, מאפשרת ללקוחותיה להפוך למשקיעים בעצמם.
ל-Lighter life גורמים משמעותיים בעלי סמכות, ידע וניסיון בעולם ההשקעות בקרקעות ונדל”ן בפרט.

זו ההזדמנות שלכם להשקעה באזור אסטרטגי מוביל במרכז הארץ, מול חברה מבוססת ובעלת ניסיון בעולמות הנדל”ן! כי עסקה אמיתית, עושים עם חברה בעלת אסמכתאות להצלחה.

למידע נוסף מלאו פרטים כאן בטופס:

אולי יעניין אותך גם:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התחדשנו בעמוד פייסבוק

חובבי מוזיקה? אל תחמיצו קונצרט של פעם בחיים!

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

מתבישים לחייך?

אתם חייבים לקרוא
את זה!

מתביישים לחייך?
אתם חייבים לקרוא את זה!

רגע לפני שאתם עוזבים,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשמו עכשיו ל'סמארט מגזין' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל