כשיש לך שאלה שמדאיגה אותך, לפעמים לאמא אין תשובה והתשובות ברשת רק מלחיצות יותר. אז מה עושים? שירות חדש מבית מעייני הישועה פותר בדיוק את הצורך שלך.

כולנו מכירות את תחושת החשש המלווה את תקופת ההריון, כל כך הרבה שאלות ותהיות צצות כל הזמן. למשל: איך מבדילים בין צירים לסתם כאבים? איך קובעים תור לסקירת מערכות? איך מזרזים לידה? מה אפשר לעשות נגד בחילות? האם מותר להתאמן בזמן ההריון? האם מותר לאכול סושי במהלך ההריון? כמה תנועות צריך להרגיש ביום? וזו כמובן רק רשימה חלקית של ספקות שמתעוררים בכל יום.

אז פניתן לבעל, ממנו לא תצמח הישועה וגם לאמא לא תמיד יש תשובה. חיפוש אחר תשובות ברשת, לעיתים הוא לא אמין ולעיתים הוא גם מפחיד ומלחיץ, אז מה עושים?

הכירו את השירות החדש מבית מעייני הישועה – תשובה לכל שאלה בנושא הריון ולידה. צוות המומחים של מעייני הישועה עומד הכן לרשותכן. על השאלות שהוזכרו ועל כל דבר שתרצי לדעת, תוכלי לקבל מענה מהיר ומפורט מאת רופאים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום. 

אבל את החלק הכי טוב עוד לא שמעתן. את השאלות ניתן לשלוח בפחות מדקה באתר ייעודי, כן! אין צורך להתקשר ולהמתין לתשובה, פשוט נכנסים לאתר, ממלאים את הפרטים, שולחים את השאלה והתשובה כבר בדרך אליכן. מדובר במהפכה של ממש בתחום הליווי המקצועי בתקופת ההריון. לא עוד לילות נטולי שינה של לחץ וחרדה, לא עוד שעות של חיפוש מידע באתרים ופורומים לא מקצועיים.

מהיום מקבלים מידע רפואי מקצועי ומוסמך ממקור ראשון, הכל בקלות ובמהירות בקליק אחד שיתן לכן ביטחון ושקט כדי שגם את וגם התינוק תוכלו להיות רגועים ושלווים.

אז קדימה, למה את מחכה? יש לך שאלה בנושא הריון ולידה הקליקי עכשיו>>> מעייני הישועה לוקחים אותך אישית.

לפרטים נוספים השאירו פרטים

לפרטים נוספים השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התחדשנו בעמוד פייסבוק

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

מתבישים לחייך?

אתם חייבים לקרוא
את זה!

מתביישים לחייך?
אתם חייבים לקרוא את זה!

רגע לפני שאתם עוזבים,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשמו עכשיו ל'סמארט מגזין' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל