מסכמים שנה, בסיכום שנת 2022 'פורום התכשיטים הישראלי' סיפק נתונים על הרגלי צריכת התכשיטים והיהלומים בישראל.

על פי אחד הנתונים בסיכום השנה עולה כי יהלומים טבעיים אמנם עדיין מהווים כחלופה המועדפת, אך נרשם זינוק משמעותי בממכר יהלומי מעבדה.

"הציבור מתחיל להבין את היתרונות הרבים ביהלום מעבדה ועובר לצרוך אותם" אומר בסיפוק מיכאל הורביץ, צעיר חרדי בן 26, שמוביל בשנים האחרונות את המהפכה בעולם התכשיטים בציבור החרדי, ומוסיף "היתרונות הגדולים של יהלומי המעבדה הם המחיר הזול בהרבה מיהלום רגיל בעוד האיכות והמראה זהה לחלוטין, וכמובן ההבנה כי עבור כל יהלום טבעי עבדו אנשים בחוסר תנאים מוחלט מתחת האדמה במשך זמן רב ואילו ביהלומי מעבדה אין שימוש שפוגע בבני אדם"

הורביץ גדל בנתניה ולמד בישיבות באור יהודה ובצפת, לאחר סיום לימודיו בישיבה התעניין במשך כמה שנים במסדרונות הבורסה ליהלומים למד את התחום התמקצע בו ונפגש עם גדולי היהלומנים, עד שהחליט להתחיל לייצר תכשיטים מיוחדים בהתאמה אישית ובשיבוץ יהלומי מעבדה. כבר מההתחלה היה ברור לו כי הוא מעוניין לתרום לחברה החרדית בתוך תחומי העיסוק שלו. הורביץ הבין כי משפחות חרדיות רבות לא עומדות היום במחירים היקרים של טבעות אירוסין והחליט להקל על המגזר בתחום התכשיטים, מאז שפרץ לשוק התכשיטים החרדי משפחות רבות גילו את הבשורה ורכשו תכשיטים מגוונים ומיוחדים משובצים ביהלומי מעבדה, בנוסף מציע הורביץ שרות מיוחד של הרכבת תכשיטים בהזמנה אישית – ממש הגשמת חלומות. 

"יהלומי מעבדה כשמו כן הוא – יהלום שנוצר במעבדה בתהליך המדמה תהליך זהה ליהלום רגיל, אך בגלל שהוא נוצר במעבדה עלויות ההכנה קטנות יותר ולכן הוא זול יותר באופן משמעותי" מסביר מיכאל הורביץ ומוסיף "יהלומי מעבדה נסחרים בבורסה ליהלומים בדיוק כמו יהלומים טבעיים. אנחנו שמחים להוביל את המהפכה בציבור החרדי – מהיום כל אחד יכול לקנות תכשיט עם יהלום במחיר הגיוני" מסכם הורביץ

רוצים לדעת יותר?

כנסו לאתר >>

מתעניינים ביהלומים? השאירו פרטים

מתעניינים ביהלומים? השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התחדשנו בעמוד פייסבוק

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

מתבישים לחייך?

אתם חייבים לקרוא
את זה!

מתביישים לחייך?
אתם חייבים לקרוא את זה!

רגע לפני שאתם עוזבים,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשמו עכשיו ל'סמארט מגזין' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל