חברת Lighter life משווקת קרקעות בפרויקט מסחר בשם 'אינפיניטי על הפארק', כחלק ממיזם ענק אותו מקדמת עיריית פתח תקווה בעצמה • המיזם יכלול פארק עירוני, בריכות מים טבעיים ומגדלי מסחר עם תצפית מרהיבה • "זוהי הזדמנות אמיתית שסוחטת את הלימון עד תום"

אם אתם משקיעי נדל"ן חכמים ומתעניינים בהשקעה אטרקטיבית, כדאי שתכירו את פרויקט אינפיניטי על הפארק בפתח תקווה אשר יהווה חלק ממיזם ענק אותו מקדמת עיריית פתח תקווה. מיזם שקורם לו עור, גידים ולבנים. 

פרויקט הדגל שצפוי לשנות את פני העיר, יוקם בצפון מזרח העיר (סמוך לצומת סגולה) ויתפרש על שטח כולל של כ-10,000 דונם. הפרויקט המיוחד יקשר בין הגן הלאומי תל אפק לגני יהושע בתל אביב. המיזם יכלול בין היתר פארק עירוני, בו צפוי גם שטח לנופש וטיולים,  בריכות מים טבעיים, שילוב נחל ירקון ונחל שילה שיעברו בתוכו ומתחמי לינה לתיירים. כמו כן יוקמו גן לאומי ומגרשי ספורט ועל כ-640 דונם ייבנה אזור תעסוקה בעל תצפית מדהימה על הנוף הירוק שמסביב.

היקף ההשקעה בפרויקט הדגל של פתח תקווה, מוערך במאות מיליוני שקלים והוא נמצא במוקד האינטרס לקידום מבחינתה של העירייה, אשר החליטה לממן את ההשקעה בפארק באמצעות הכנסות מהיטלי ההשבחה שיתקבלו ממנו בעתיד.

"רכישת קרקע לפני הפשרת בנייה היא לעתים הרפתקה של שנים רבות", משתפת אותנו רות אלדד, שותפה בחברת Lighter life, המשווקת יחידות קרקע במתחם אינפיניטי על הפארק. "מי שמשקיע בקרקע רוצה ביטחון שהקרקע תופשר בזמן סביר ובכלל. במילים אחרות, הוא רוצה להשקיע בקרקע בטוחה. יחידות הקרקע שאנחנו מציגים היום בתוכנית פארק הירקון בפתח תקווה, הן קרקעות בטוחות", מצהירה.

ניתן בהחלט להבין מנין נובע הביטחון לגבי הצלחת הפרויקט. הקרקע עליה עתיד להיבנות פרויקט 'אינפיניטי על הפארק' עברה כבר את "מדורי הגיהנום" המקובלים במיזמים כעין אלו. המיזם קיבל את אישור תוכנית המתאר בוועדה המקומית והמחוזית, ואילו תוכנית מפורטת אושרה בוועדה המקומית והומלצה להפקדה בוועדה המחוזית. הקרקעות המוצעות לשיווק כיום, הן רק אלה שעברו את האישורים הנדרשים והן נמצאות שלב אחד לפני האישור הסופי. מאחר והתוכניות הסטטוטוריות מתקדמות ונמצאות שלב אחד לפני אישור, ניתן לקבוע כי מדובר בעסקה אמיתית, בטוחה ופשוטה.

השאירו פרטים ליצירת קשר וקחו חלק בהשקעה האסטרטגית ביותר>>>

אלדד מציינת כי השקעה בקרקע כזו, היא הדרך הנכונה ביותר למינוף כלכלי בתחום הנדל"ן. "משקיעים רבים בתחום הנדל"ן בוחרים לרכוש דירות. אמנם הם מרוויחים את השכירות החודשית, אולם המחירים הגבוהים הם תקופתיים בלבד,  בשל הריביות הגבוהות. אבל יתרה מכך הם משתמשים בלימון סחוט, ללא יכולת מינוף משמעותית, כשהשכירות לרוב גם לא מכסה את המשכנתא שהם לקחו עבור רכישת הנכס. החברה שלנו פועלת מתוך תפיסה כי פוטנציאל הרווח הכי גדול בעולם הנדל"ן, טמון ברכישת קרקע בין שלב ההפשרה לאישורה, המעניקה אפשרות מקסימלית למינוף הקרן וסחיטת הלימון עד הסוף". 

לדבריה, משקיעים רבים שותפים לאותה תפיסה. "לקוחות סיפרו לנו שפדו קרנות השתלמות והשקעות לא משתלמות בתקופה זו, כי הבינו שמדובר כאן בהזדמנות לרווח עצום".

מה המחיר ליחידת קרקע ומהי התמורה שמקבלים הרוכשים?

"יחידת קרקע בשטח 100 מ"ר בטאבו, משווקת במכירת פריסייל בעלות של-360 אלף ₪ בלבד. ניתן גם לרכוש חלק ממנה בעלות של 180 אלף ש"ח.  היחידה מקנה זכויות בנייה של 116 מ"ר מבונה, עפ"י דוח השמאי תקן 22. ישנם כמובן בטחונות מלאים על הכסף, וניתן לקנות יותר מיחידת קרקע אחת. כאמור – מדובר בהשקעה בטוחה ויציבה, קרקע אמיתית. עם רווח משמעותי וגדול בעתיד".

חברה עם שורשים

לחברת lighter life גב חזק במיוחד בענף הנדל"ן, בדמות חברת היזמות הוותיקה 'קונטמפו', האחראית על מיזמי יוקרה באזורים המבוקשים והאסטרטגיים בישראל ובונה בימים אלו אלפי יחידות דיור במרכזי הערים המובילות בגוש דן.

החברה שמה דגש מיוחד על מענה הוליסטי ומעניקה מעטפת מושלמת ללקוחותיה, עם ליווי מקצועי צמוד מרגע הכניסה למערכת ועד למימוש התשואה הבטוחה.

lighter life החברה היזמית יחד עם חברת האם קונטמפו מלווים את הפרוייקט לאורך כל הדרך כולל ביצוע הבניה, עניין שמעניק שליטה בלוחות הזמנים ובאיכות התוצאה ואתם יכולים להיות בטוחים כי הפרויקט מצוי בידיהם של אנשי המקצוע המנוסים והמובילים בתחומם לאורך המסע המשותף וכן לדעת בוודאות שאתם סוחטים את הלימון באופן המיטבי ביותר…

למידע נוסף מלאו פרטים כאן בטופס:

אולי יעניין אותך גם:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התחדשנו בעמוד פייסבוק

חובבי מוזיקה? אל תחמיצו קונצרט של פעם בחיים!

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

מתבישים לחייך?

אתם חייבים לקרוא
את זה!

מתביישים לחייך?
אתם חייבים לקרוא את זה!

רגע לפני שאתם עוזבים,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשמו עכשיו ל'סמארט מגזין' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל