שיער הוא כרטיס הביקור שלנו, הוא מסמל כוח, בריאות וחיוניות.

עם זאת השיער רגיש מאוד לשינויים רבים החלים על גופינו, בריאותינו,

מושפע משינויים הורמונליים, התזונה ומשלבים שונים בחיינו.

נשירת שיער הינה תופעה נפוצה בגברים ובנשים. בעוד אצל הגברים הגורם העיקרי לנשירת שיער הוא גנטי המשפיע על הרכב ההורמונים ולעליה בהורמון DHT (דהידרו-טסטוסטרון) המגביר את הפרשת הסבום בקרקפת ו"חונק" את שורש השערה.

בקרב נשים נשירת השיער מושפע בעיקר מחסרים תזונתיים הנגרמים ערב דיאטות, תזונה לא מאוזנת, מצבים השוחקים את רמות רכיבי התזונה כגון: הריון, הנקה סטרס וכד'.

הזנה של רכיבי מזון ייחודיים מסייעים לחוסנו של השיער ומאפשרים לשורשי השערה להתחזק וכתוצאה מכך נשירת השיער פוחתת, השיער צומח בקצב מואץ יותר וקוטר השערה מתעבה ומאפשר לה חוסן אל מול תהליכים כגון: צביעת שיער, פן, החלקות וטיפולי שער אחרים הפוגעים בשיער.

מומלץ לשלב פורמולה המשלבת רכיבי תזונה ייחודיים שנמצאו מחקרית כחיוניים לבריאות וחיוניות השיער, העור והציפורניים.

מעוניינים בפרטים נוספים לחיזוק השערה?

ביוטין – ויטמין מקבוצת ויטמיני B המכונה גם ויטמין H שהיא האות הראשונה במילה האנגלית Hair.

לביוטין תפקיד חשוב באספקת מינרל הגופרית המשמש כמינרל מרכזי יחד עם אבץ וברזל בייצור של החלבונים קראטין וקולגן המהווים חלבונים מרכזיים בסיב השערה. חסר בביוטין מקושר לנשירת שיער, דלדול השיער, שבירות של השערה ושל הציפורניים. תוספת של ביוטין מחזקת את השיער ואת הציפורניים.

משרד הבריאות ממליץ לצרוך 1000 מק"ג של ביוטין ביום לחיזוק השיער.

אבץ – אבץ הוא מינרל המשתתף במעל 300 תהליכים ביולוגיים בגוף. חסרי אבץ שכיחים בקרב נשים בגלל מעורבותו בחילוף חומרים של ההורמונים המיניים ועלול להיווצר חסר בתקופות של שינויים הורמונליים כגון: גדילה והתפתחות מינית, בתקופות של הריון והנקה, מצבי סטרס ובגיל המעבר  .חסר באבץ פוגע ביכולת הגוף לייצר את חלבוני הקרטין והקולגן המחלישים את סיב השערה ותורם למרקם ציפורניים חלש, התפצלות הציפורן ושבירתה .

מינרל האבץ מפחית רמות של (DHT) דהידרו-טסטוסטרון בקרקפת הפוגע בשורש השערה .

קולגן – קולגן הוא סיב הנמצא בכל רקמות הגוף ומקנה לרקמות גמישות, חיוניות, אגירת לחות ונמצא באופן טבעי בשיער, בעור ובציפורנים. עקב חסרים תזונתיים, חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים רמות הקולגן בגוף מדלדלות והדבר ניכר במראה העור, השיער והציפורניים. קולגן נספג במערכת העיכול אל מחזור הדם ומשתלב בקולגן הטבעי של הגוף, מעבה אותו ומפחית את ההשפעה המזיקה של אורח החיים, קרינת השמש והסביבה על הקולגן הטבעי. קולגן מחזק ומעבה את העור ובכך מגן על סיב השיערה, מעבה ומחזק את סיב השערה ומחזק את הציפורניים.

ויטמין C – ויטמין מסיס מים הנחוץ לגוף על בסיס יומי. ויטמין C משתתף בתהליכים רבים ושונים בגוף ויחד עם הביוטין מגביר את קצב ייצור הקולגן והקרטין ומסייע בהטמעה של קולגן מהתוסף בסיבי הקולגן הטבעיים של הגוף.

 פורמולת Hsn-p-1000 הינה פורמולה ייחודית, מתקדמת המשלבת בצורה סינרגית את הרכיבים התזונתיים העיקריים הנחוצים לבריאות העור, השיער והציפורניים .

צריכה יומית תורמת ומסייעת לשמירה על בריאות השיער במצבים של חסרים תזונתיים, שינויים הורמונאליים, בשלבי גדילה והתפתחות ולאחר לידה.

נטורופתים ממליצים ליטול כמוסה בלילה לפני השינה מאחר ובלילה בזמן השינה זה הזמן העיקרי בו העור השיער והציפורניים נבנים.

מומלץ ליטול כמוסה אחת לפני השינה במשך 6 חודשים לחיזוק השיער ולהמשיך ליטול על מנת לשמור על שיער וציפורניים בריאות.

מעוניינים בפרטים נוספים?

מוצרי שורשים לשיער >>

 

מעוניינים בפרטים נוספים לחיזוק השערה?

אולי יעניין אותך גם:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התחדשנו בעמוד פייסבוק

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

מתבישים לחייך?

אתם חייבים לקרוא
את זה!

מתביישים לחייך?
אתם חייבים לקרוא את זה!

רגע לפני שאתם עוזבים,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשמו עכשיו ל'סמארט מגזין' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל