מי שמאמין… לא מחמיץ הזדמנויות! צביקה עידן, יזם ומקים 'מרכז אלון' ומומחה בעולם האימון וה-NLP, יצר קורס בעל השילוב המנצח אשר מציג תמהיל ייחודי = קאוצינג בשילוב NLP, אשר כולו מתבסס על חומרים בינלאומיים רבי שנים שגורמים לאנשים ברחבי העולם להתקדם בחייהם האישיים והמקצועיים והוא כולל קורסים נפרדים לגברים ולנשים • כך הגיבו הבוגרים הנלהבים

פתרון בעיות מורכבות, הבנה מעמיקה של דבר מתוך דבר, יכולת לזהות אתגרים, חיבור מיוחד לאנשים – לכל אחד יש תחום שבו הוא מצטיין ויכול להצליח בגדול.
אבל לצד היכולות הגבוהות יכולות לבוא גם תפיסות ו"אמונות" שמגבילות ועוצרות אותנו מלהתקדם. בין שמדובר בחוסר בטחון, פחד לאכזב או אפילו… חשש מסוים להצליח.

האם יש דרך לא לתת לאמונות המגבילות לעצור אותנו, ואפילו להפוך אותן לכוח מניע להתקדם ולפרוח? אם שואלים את אלפי התלמידים של צביקה עידן – התשובה חד משמעית: כן ובענק!

צביקה עידן, יזם ומקים 'מרכז אלון', מומחה בעולם האימון וה-NLP שיצר את הקורס עם השילוב המנצח והמציג תמהיל ייחודי: איך 1+1 שווים הרבה יותר מ-2 = קואצינג בשילוב NLP. שכולו מתבסס על חומרים בינלאומיים רבי שנים שגורמים לאנשים ברחבי העולם להתקדם בחייהם האישיים והמקצועיים.

לצביקה, אלפי שעות הרצאות, אימון וטיפול. הוא זה שהביא את בשורת האימון האישי לציבור החרדי לפני יותר מעשור וחצי. מאז הוא מכשיר מאמנים ובמקביל ממשיך לאמן וללוות באופן אישי תלמידים, בוגרים ומתאמנים. בין הבוגרים והמתאמנים של צביקה ניתן למצוא מנהלים ובכירים בציבור החרדי, שכולם עברו תהליכים משני חיים. חלקם עשו מהפכה בחייהם המקצועיים ורבים מהם הפכו בעצמם להיות מאמנים ומביאים את הכלים הללו לעוד ועוד אנשים.

בפי תלמידיו הוא מכונה "המאסטר של המאסטרים" בזכות היכולות הגבוהות שלו בהעברת חומרי הלימוד בצורה מעמיקה ועם זאת בגובה העיניים. בשיעורים מקבלים התלמידים גם דוגמאות מעשיות ועכשוויות מהאימונים אצל צביקה בקליניקה הפרטית.

לפרטים נוספים השאירו פרטים

השילוב של לימודי אימון-קואצ'ינג ו-NLP מנצל את הכוחות האדירים בשני העולמות. בקורס המוגש בצורה מקצועית ובגובה העיניים ומלווה במצגות, נפגשים הכלים העוצמתיים של האימון אישי-קואצ'ינג עם הכלים מעולם ה-NLP. התלמידים מגלים במהלך הקורס, ואפילו בשיעור הראשון, את הכוח לחולל שינוי ברבדים שונים בחייהם: מתקשורת יותר טובה בחוץ ובמשפחה, דרך הורות וכלים לחינוך ועד להגשמה עצמית ופרנסה בשפע ממקצוע מתגמל.

הבוגרים של הקורסים ב'מרכז אלון' משתפים בהתרגשות במסע האישי שעברו ובמקום המרכזי שיש ללימוד קורס זה בחייהם. הנה טעימה מהמשובים שמתקבלים במהלך הקורס ובסיומו ב'מרכז אלון':
"מוסר את השיעור באופן מקצועי ומדהים! החל מהכלה מדהימה ועד לענות בצורה ברורה וחזקה על כל שאלה"
"צביקה נתן לנו כלים מאד מוגדרים איך לגשת לכל בעיה וקונפליקט, החיים האישיים שלי השתנו ללא הכר"
"לעתים יש לנו זכות לפגוש בחיינו אנשים שהופכים לנו למורי דרך, צביקה אחד מאלה שזכיתי להכיר"
"כשמקצוענות ואנושיות חברו יחדיו התוצר מושלם. צביקה אתה נמצא בעומק לבבי…"

לצד השילוב הייחודי והרמה המקצועית הגבוהה (המקנה לתלמידים גם את התעודות המוכרות והנחשבות בשוק), תלמידי מרכז אלון נהנים מהאווירה המשפחתית הייחודית שלא קיימת במכללות אחרות.
לא פלא שמאות בוגרים שומרים על קשר הדוק עם צביקה באופן אישי והצוות לאורך שנים!

ב"מרכז אלון" קורסים נפרדים לגברים ולנשים בהמלצת רבנים. המתעניינים בהרשמה לקורס יכולים לבקר גם בשיעור ניסיון ללא עלות, ולהתרשם באופן בלתי אמצעי מרמת הלמידה ומהגישה האישית והמקצועית. כל הפרטים על הקורסים הנפתחים בימים אלה גם באתר המרכז.

השאירו פרטים ליצירת קשר>>>

אולי יעניין אותך גם:

לפרטים נוספים השאירו פרטים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התחדשנו בעמוד פייסבוק

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

מתבישים לחייך?

אתם חייבים לקרוא
את זה!

מתביישים לחייך?
אתם חייבים לקרוא את זה!

רגע לפני שאתם עוזבים,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשמו עכשיו ל'סמארט מגזין' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל