הדבר הכי חשוב בעולם זו המשפחה, כל שאר הדברים החשובים עומדים נמוך יותר בסדר העדיפויות. זו הסיבה שאלפי משתמשי הדרן סמארטפון כשר בוחרים בבחירה השמורה ביתר בעולם עבור הצרכים הטכנולוגיים שלהם • בשבועות האחרונים נשלחו מאות טאבלטים…

סמארטפון כשר

משפחה זה חשוב. וכך גם סמארטפון כשר. ולכן המציאות כיום דורשת מאנשים רבים חיבור זמין למייל. כמו לצורך עבודה, למשל. העולם כולו מתקדם בסערה מבחינה טכנולוגית. יישומונים שימושיים להפליא צצים חדשים לבקרים, ולעיתים אנו נדרשים להשתמש בהם, כמו אפליקצית הניווט בכבישים – וויז, או אפליקצית פנגו לתשלום על חניה בכחול-לבן.

עם זאת, סדרי העדיפויות שלנו גרמו לנו במשך השנים לוותר על השימוש בטכנולוגיה. לא יכולנו להרשות לעצמנו להכניס הביתה מכשירים שגדולי ישראל יצאו כנגדם, שערים פתוחים העלולים להוביל לכל הכיעור הקיים בעולם. עם העלייה בצורך בטכנולוגיה, ולעיתים אילוצים שהובילו לשימוש במכשירים חכמים מסוכנים, הוקמו החברות לסינון המידע המקוון.

השאירו כאן את הפרטים ונציג הדרן יחזור אליכם

בשנים האחרונות, עם שכלול היכולות הטכנולוגיות של ילדינו, נוצר מצב בו צעירים מסוגלים לפרוץ לבדם את החסימות במכשירים החכמים. מציאות מסוכנת זו עודדה את מקימי חברת "הדרן" לפתח הגנה הנצרבת בליבת המכשיר, דבר המעקר את היכולת להשתמש בנתונים המקוונים לכל מטרה שלא אושרה על ידי בית דין צדק בני ברק. המכשירים הועברו לחברות סייבר ולחברת סאני, וכל המומחים לא הצליחו עד כה לפצח את ההגנה.

תועלת נוספת המתקבלת מצריבת ההגנה בליבת המכשיר היא חווית המשתמש. הנתונים אינם מתעכבים ומהירות העבודה כלל איננה נפגעת. כך גם מי שזקוק למהירות העבודה הרגילה של המכשיר יכול לשמור על סדרי העדיפויות שלו, לשמור על משפחתו ועל ערכיו.

המשפחה שלך יודעת את האמת: הערכים שלך חשובים לך, ואת הגבולות שלך לא ניתן לפרוץ. לכן יש לך הדרן, טכנולוגיה מתקדמת ושמורה. הדרן, זהו המכשיר השמור בעולם. אם גם לך יש צורך במייל או בוויז, זהו הפתרון האיכותי והטוב ביותר עבורך ועבור המשפחה שלך. פשוט עובד, הדרן. 

חייג כעת: *3230 מחלקים טאבלט חינם לא תיקחו?!

אולי יעניין אותך גם:

השאירו כאן את הפרטים ונציג הדרן יחזור אליכם

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

"אנא בכח": ראש העיר בדואט עם פרחי הרא"ם

LIVE: תפילה היסטורית להנצל מהקורונה

נגיף הקורונה: הקב"ה ציווה ונשמרתם

מה חיפש האורח הסיני בביתו של החפץ חיים?

כשהגאון מוילנא סירב לחשוף את שם הגנב

חדשות הנופש הכשר: לוס אנג'לס

סנונית ראשונה מתוך האלבום 'The Best'

"יש מי שמחכה"! משה פלד וישי לפידות בדואט

מתוך "טביעת אצבע": בני פרידמן שר "כי יעקב"

אלבום ללא שם: ענקי הזמר השאירו "טביעת אצבע"

"היי זה הזמן": שלומי גרטנר בלהיט קייצי תוסס במיוחד

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל