גדול הדור מרן שר התורה רבי חיים קניבסקי נזעק למען עם ישראל ועורך בביתו תפילה נדירה בזמן המסוגל ער"ח ניסן להסיר מעלינו חרון אף וזעם, ולהציל את עם ישראל ולהתפלל שלא יהיו ניזוקים מהמגיפה רח"ל

הבהלה מהקורונה הביאה בימים האחרונים ללא מעט יוזמות חברתיות, כאשר בין הנחשבות שבהן עומדת יוזמת קופת העיר לתפילה מיוחדת של גדולי הדור בביתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שיט"א שיעתיר לבריאותם והחלמתם של תורמי הקומה מנגיף הקורונה.

מקופת העיר נמסר ל'בחזית', כי "בעקבות המצב הקשה השורר בארץ ישראל ובעולם כולו כשנגיף הקורונה מתפשט, ומספר החולים עולה ועולה מיום ליום, ואיש אינו יודע מה יילד יום, ובכל יום ויום קללתו מרובה משל חבירו ה"י, גדול הדור מרן שר התורה רבי חיים קניבסקי נזעק למען עם ישראל ועורך בביתו תפילה נדירה בזמן המסוגל ער"ח ניסן להסיר מעלינו חרון אף וזעם, ולהציל את עם ישראל ולהתפלל שלא יהיו ניזוקים מהמגיפה רח"ל".

ל'בחזית' נודע כי מרן שר התורה רבי חיים קניבסקי קרא באופן אישי לביתו את גדולי ישראל מרן הגאון רבי שמעון גלאי שליט"א ומרן הגאון רבי יעקב הלל שליט"א לתפילה מיוחדת ואמירת יום כיפור קטן על כל ישראל בכל מקומות מושבותיהם – להינצל מהמגיפה המשתוללת, וזאת כמחווה אישית לתורמי קופת העיר, בכל סכום שהוא.

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית לאישה' במייל. להרשמה:

בסדר התפילה יאמרו גדולי ישראל: את תפילת יום כיפור קטן, פרקי תהילים, ואבינו מלכנו, ופיטום הקטורת, וכן את תפילת "אל רחום שמך" כפי שתיקן הגאון רבי עקיבא איגר זצ"ל עבור עצירת המגיפה.

בשיחה עם 'בחזית' אומרים בכירים בקופת העיר, כי "המגיפה נמצאת בכל העולם. כולנו מכירים מישהו שיש לו את זה, ורבים מאיתנו נושאים את הנגיף אפילו ללא ידיעתנו, אנו זקוקים עתה לסייעתא דשמייא מיוחדת בכדי להינצל מזה, עבור החולים שיתרפאו, ולבריאים שלא יחלו, ושיגנו עלינו מכל נגע ומחלה".

אולי יעניין אותך גם:

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית לאישה' במייל. להרשמה:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

"אנא בכח": ראש העיר בדואט עם פרחי הרא"ם

LIVE: תפילה היסטורית להנצל מהקורונה

נגיף הקורונה: הקב"ה ציווה ונשמרתם

מה חיפש האורח הסיני בביתו של החפץ חיים?

כשהגאון מוילנא סירב לחשוף את שם הגנב

חדשות הנופש הכשר: לוס אנג'לס

סנונית ראשונה מתוך האלבום 'The Best'

"יש מי שמחכה"! משה פלד וישי לפידות בדואט

מתוך "טביעת אצבע": בני פרידמן שר "כי יעקב"

אלבום ללא שם: ענקי הזמר השאירו "טביעת אצבע"

"היי זה הזמן": שלומי גרטנר בלהיט קייצי תוסס במיוחד

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל