בפרויקט הדיור היוקרתי פסגות בבית שמש האיצו את עבודות הבנייה והקדימו הזמנות במטרה להשלים את בניית הדירות בזמן ולעמוד בלוחות הזמנים

גם בימים אלו בהם משבר נגיף הקורונה גורם לעצירת הכלכלה בארץ ובעולם, ישנם כאלו שנוקטים בכל האמצעים כדי והמשיך לעבוד במלוא המרץ ולצלוח את האתגרים שעומדים לפתחנו.

חברות טעמן נדל"ן וארידר יזמות הבונות את פרויקט היוקרה פסגות בית שמש ברמת בית שמש ד'1 נקטו במספר צעדים ראויים להערכה כדי לעמוד בהתחייבויות שלהם כלפי הרוכשים בכל הנוגע למסירת הדירות בזמן ולסיום הבנייה במועד.

נציין כי על פי החלטת הממשלה, בתיאום עם משרד הבינוי והשיכון, ענף הבנייה הוחרג מרשימת הענפים שעליהם יחולו המגבלות והעבודה בו תמשך במתכונת מלאה. טעמן נדל"ן וארידר יזמות נערכו מראש כדי להמשיך את הבניה על פי לוחות הזמנים שנקבעו, במטרה שבניית הפרויקט תמשך כרגיל וללא הפרעה, ומסירת הדירות לרוכשים תהיה בזמנה וללא עיכובים מיותרים.

במקביל בראייה צופה פני עתיד הואץ גם קצב הבנייה. בשבוע האחרון נוצקו שישה גגות זאת כדי להערך לזמנים בהם יהיה קשה לשנע חומרי בניה או בטון. ההזמנות לפריטי הבנייה וחומרים שונים הוקדמו כדי להערך לאפשרות של מחסור בעתיד באותם הפריטים המיוצרים בחו"ל. 

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית הכלכלית' במייל. להרשמה:

מטעמן נדל"ן וארידר יזמות נמסר: "אנו עושים את כל מאמץ להאיץ את עבודות הבנייה ולהשלים את בניית הדירות. המוניטין שלנו כחברות בנייה אמינות נמדד דווקא בעיתות משבר כמו עכשיו. נקטנו במספר צעדים כדי להמשיך בבנייה כסידרה גם בתקופה מאתגרת זו,  ואנחנו תקווה שהמשבר יסתיים במהרה בעז"ה". 

ממשרד המכירות של הפרויקט מדווחים כי גם בימים אלו רוכשים פונטציאלים פוקדים את אתר הבנייה, ומתרשמים מהיקף הבנייה שנמשכת כרגיל ללא עצירה. הרוכשים ציינו כי עצם העובדה שהבנייה נמשכת חדדה והגבירה אצלם את האמון ביכולת הכלכלית והמקצועית של יזמיות הפרויקט.  

מתחם המגורים פסגות, הנבנה ע"י החברות טעמן נדל"ן וארידר יזמות ברמת בית שמש ד'1 הוא דוגמה לפרויקט שנבנה בסטנדרטים הכי גבוהים ע"י חברות מבוססות אמינות ובעלות יכולת מוכחות וגב כלכלי איתן. בפרויקט היוקרתי והמטופח נבנים בקצב מואץ 188 יח"ד בתמהיל נרחב בגדלים: 3 חדרים + אופציה, 4 חדרים, ודירות דופלקס, בתכנון ייחודי הכוללים בניית מבני ציבור, מוסדות חינוך הכוללים גני ילדים, בתי כנסת, גינה ציבורית גדולה, שביל גישה, פיתוח סביבתי, כבישי תנועה ובטיחות. למעלה מ-60% מהדירות בפרויקט כבר נמכרו.

טעמן נדל"ן הינה חברת ייזום נדל"ן מובילה ומקצועית. בשנים האחרונות, יזמה החברה והקימה את הפרויקטים המובילים בירושלים "האחוזה" ו"פסגות ירושלים". החברה פועלת הן בייזום עצמי והן בשיתוף פעולה עם מיטב המומחים בתחום הנדל"ן ונהנית מאמון רב מהמערכת הבנקאית והמוסדית המעניקה ללקוח ביטחון ושקט נפשי. 

ארידר יזמות הינה חברת נדל"ן היוזמת מקימה ומשווקת פרויקטים למגורים ומשרדים. לחברה נסיון ניהולי וידע מקצועי בייזום פרויקטים למגורים בהיקפים גדולים, והיא נהנית מחוסן כלכלי המאפשר לה ליזום ולהקים פרויקטים המעניקים ללקוחותיה ביטחון, מקצועיות, אמינות ושירות אישי החל משלב הרכישה.

לפרטים על הפרויקט ניתן להתקשר *8692

אולי יעניין אותך גם:

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית הכלכלית' במייל. להרשמה:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

"אנא בכח": ראש העיר בדואט עם פרחי הרא"ם

LIVE: תפילה היסטורית להנצל מהקורונה

נגיף הקורונה: הקב"ה ציווה ונשמרתם

מה חיפש האורח הסיני בביתו של החפץ חיים?

כשהגאון מוילנא סירב לחשוף את שם הגנב

חדשות הנופש הכשר: לוס אנג'לס

סנונית ראשונה מתוך האלבום 'The Best'

"יש מי שמחכה"! משה פלד וישי לפידות בדואט

מתוך "טביעת אצבע": בני פרידמן שר "כי יעקב"

אלבום ללא שם: ענקי הזמר השאירו "טביעת אצבע"

"היי זה הזמן": שלומי גרטנר בלהיט קייצי תוסס במיוחד

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל