הקיץ הנוכחי ייזכר לכולנו לעוד זמן רב, תכניות רבות שהיו על הפרק בבת אחת ירדו לטמיון. חופשת הקיץ המושלמת, טיסה אל היעד שכה רצינו והאירוע המשפחתי הגדול שלו חיכינו רבות. בקיץ הזה המציאות גברה על כל דמיון עם קצת פחות חופשות, קצת פחות חו"ל, קצת פחות אירועים, ומה יותר? הרבה יותר בבית.

בקיץ הזה למדנו להשלים עם המשפט "אין כמו בבית" ואם כבר בבית לפחות עם פחות הוצאות. כל החופשות, האירועים והטיסות יישארו בגדר תכנון יחד עם ההוצאות הנלוות להם. משכך הדבר, רצוי ואף מוטב שנפיק את המיטב. כן זהו הזמן הטוב ביותר לעשות לביתנו ולהשקיע בבית, כל השדרוגים והפתרונות לאיכות חיים כמו שתמיד רצינו, אלו שנדחו בעבר עם שלל תירוצים של "אין זמן" ו-"עכשיו זה לא מתאים" או "זה לא בסדר העדיפות".

קבוצות מיקוד שנעשו בקרב משפחות, מעידות כי אחד הדברים המשמעותיים ביותר המשפיעים על רווחתנו בבית היא מטלת הכביסה. במקום לשבת על הספה בסלון או עם המשפחה, אנו נדרשים שוב ושוב למיון הכביסה, לסחיבת הסלים, לכבס, להמתין, לייבש, להמתין שוב ובסוף, עוד נותר לקפל. ברור שרבים היו מעדיפים להימנע ממטלות אלו או לחלופין לאמץ קיצורי דרך להקלת התהליך, לו רק ידענו שיש פתרון קל המאפשר לנו לעבור את כל דרמת הכביסות הזו בחצי מהזמן וכאב הראש, ברור היה שנאמץ זאת בלי להסס.

אז הפתרון קיים, והשנה יותר מתמיד, עם מייבש הכביסה  Rinnaiמבית 'פזגז', הפועל באמצעות גז וחוסך לכם זמן בצורה שלא תאמינו עד שתתנסו בעצמכם. מחקרים מראים כי Rinnai מייבש את הכביסה במחצית מהזמן בהשוואה למייבש כביסה חשמלי, ויחד עם התכנית הקצרה לייבוש ב-20 דק בלבד, תצליחו להפטר מערימות הכביסה במהירות.

אז אם אתם מחפשים קצת איכות חיים ולנצל את הקיץ הנוכחי להשקעה בפתרונות שילוו אתכם עוד שנים רבות, מייבש הכביסה Rinnai הפתרון הנכון בזמן הנכון.

מייבש הכביסה Rinnai מבית פזגז – לכביסה יבשה בחצי מהזמן!

 

לפרטים והזמנות חייגו: כוכבית 9636

לפרטים נוספים השאירו פרטים

אולי יעניין אותך גם:

לפרטים נוספים השאירו פרטים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

התחדשנו בעמוד פייסבוק

"אנא בכח": ראש העיר בדואט עם פרחי הרא"ם

LIVE: תפילה היסטורית להנצל מהקורונה

נגיף הקורונה: הקב"ה ציווה ונשמרתם

מה חיפש האורח הסיני בביתו של החפץ חיים?

כשהגאון מוילנא סירב לחשוף את שם הגנב

חדשות הנופש הכשר: לוס אנג'לס

סנונית ראשונה מתוך האלבום 'The Best'

"יש מי שמחכה"! משה פלד וישי לפידות בדואט

מתוך "טביעת אצבע": בני פרידמן שר "כי יעקב"

אלבום ללא שם: ענקי הזמר השאירו "טביעת אצבע"

"היי זה הזמן": שלומי גרטנר בלהיט קייצי תוסס במיוחד

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר

רגע לפני שאתה עוזב,

רצינו לעניין אותך ב-3 הכתבות החמות באתר

הרשם עכשיו ל'בחזית' לקבלת החדשות החמות ישירות למייל