באירוע רב רושם השיקה חטיבת סחר ומותגים של 'אלקטרה', את מגוון המוצרים והמותגים לשנת 2020. בתערוכה יוקרתית שהתקיימה במתחם אירועים VALLEY בכפר סבא, הוצגו על פני מאות מטרים, מוצרים של מותגי Sauter, MIELE, Liebherr, Whirlpool, Philips, Breville. זו השנה השנייה שמתקיימת תערוכה מסוג זה, לאור הצלחת התערוכה הראשונה שסחפה אליה לקוחות רבים ובעלי עסקים חרדיים.

לא בכדי מקיימת חטיבת סחר ומותגים ב'אלקטרה' את התערוכה בתקופה זו שבין פורים לפסח, ובה מוצגים דגמים שיכנסו לחנויות לקראת החג ויקלו את ההכנות ואת הפרקטיקה בכל בית חרדי.

עשרות בעלי עסקים, בעלי חנויות של מוצרי חשמל שהגיעו אל התערוכה, הבהירו כי רמת שיתוף הפעולה של 'אלקטרה' והציבור החרדי, הולכת ומתעצמת משנה לשנה וכי החיבור ניכר בכל שלב ונקודת זמן בשנה. הם הוסיפו כי הדרישה למותגי MIELE, Liebherr, Sauter ועוד, עולה באופן עקבי ומשמעותי.

בין המוצרים הבולטים היה תנור דו תאי הלכתי של Sauter – בעיצוב חדש ויוקרתי, נוח לשימוש, בעל דלת תחתונה שנפתחת מהצד באופן שהופך את השימוש להרבה יותר חווייתי ונוח. מוצר נוסף שהפך ללהיט הוא שואב אבק חדש TRIFLEX MIELE שלוקח את כל מה שידעתם על שואבי אבק מתקדמים – לרמה אחת מעל כולם עם האיכות והאמינות של MIELE.

"אנו רואים את המשפחה הישראלית בכלל ואת המשפחה החרדית בפרט, שחקנים ראשיים שנותנים את האמון והולכים איתנו לכל אורך הדרך", אומר מר מיקי ביטון, מנכ"ל חטיבת הסחר והמותגים באלקטרה. "ציבור הצרכנים שלנו יודע שאנחנו שמים דגש על מציאת פתרונות ומטמיעים את תודעת השבת במוצרים שלנו. חשיבות השבת וערכי הציבור החרדי עומדים בראש מעיינינו כשאנחנו מייצרים מוצרי חשמל ויודעים שהם יגיעו לבית שומר תורה ומצוות".

את מגוון המוצרים תוכלו לרכוש אצל המשווקים המורשים ואצל מיטב חנויות החשמל של הציבור החרדי. חפשו את מותגי אלקטרה ותיהנו מהטוב ביותר שאתם יכולים לפרגן לעצמכם.

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית הכלכלית' במייל. להרשמה:

אולי יעניין אותך גם:

הכתבה פורסמה לראשונה במהדורת 'בחזית הכלכלית' במייל. להרשמה:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

התחדשנו בעמוד פייסבוק

פודי'ז! תוספת ירק צבעונית וקופצנית

פודי'ז! שיפודי חזה עוף / הודו בתנור / גריל

פודי'ז! פרק 13 – צ'ילי מתוק ביתי ובריא

פודי'ז! מרק דאבל אפונה ובטטות צלויות

פודי'ז! פרק 11 – מרק בצל ופטריות אנטיביוטי

מרק קישואים עם ערמונים צלויים ופטריות

מעוניין לפרסם בסמארט-מגזין?

שלח לנו פרטים ונחזור אליך בשמחה!

תחזית מזג האוויר